STRETNUTIE MENÍ ŽIVOT

Milí priatelia,

v auguste 2023 sa v Lisabone uskutočnia Svetové dni mládeže. Stretnutie mladých z celého sveta. Chceme umožniť skupine 22 aktívnych mladých ľudí reprezentovať aj našu krajinu. Celý pobyt aj s cestou však stojí 800,- na osobu, spolu nás to teda bude stáť viac ako 17 000,-. Približne polovicu nákladov sme schopní hradiť z vlastných zdrojov a zo zdrojov účastníkov, stále nám však chýba viac ako 8 000,-.

Potrebujeme pomoc dobrých ľudí, ako si ty. Aj vďaka tebe sa budú môcť stretnúť s mladými z celého sveta a objavovať krásu kultúry, priateľstva i životných hodnôt. Svojím vkladom dodáš nádej a sen sa stane skutočnosťou – umožníš tento výnimočný zážitok aj takým študentom, ktorí si to len tak ľahko nemôžu dovoliť.

Podporiť môžete:

👉 alebo zo zahraničia priamo príspevkom na toto číslo účtu: SK64 1100 0000 0026 2606 0952 (do poznámky prosíme uviesť Lisabon 2023)
Veľká vďaka 🙏

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Vďačnosť za probáciu

Keď sa zamyslím nad uplynulým polrokom života, tak sa v mojej hlave vynorí slovo vďačnosť. Čím je tento polrok taký jedinečný? Žijem v atypických podmienkach. Mám čas myslieť a tešiť sa. Študovať, obdivovať krásu, spoznávať, veľa načúvať a modliť sa. Nie všetko je celkom ideálne, ak by bolo, to by som už nebola na tomto svete. Trápim sa s angličtinou a vyjadrovanie mojich myšlienok, často filozoficko-psychologicko-etických, mi dá občas riadne zabrať.

Čítať viac »

Duchovná obnova v Bojničkách

Pannu Máriu v Lukášovom evanjeliu sme mali možnosť spoznávať v dňoch 28. – 30. 4. 2023 v Bojničkách.
Duchovnej obnovy sa zúčastnilo 12 mladých žien a tri sestry. Víkendom nás sprevádzal Jakub Garčár, SJ.

Čítať viac »